Kurumsal Politikalarımız

Misyonumuz


Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği sektöründe ihtiyaçları en kısa süre içerisinde, istenilen kalitede ve zamanında karşılamak, AB standartlarına en kısa sürede ulaşmak için sertifikasyon çalışmalarına hız vermek, personel eğitimine önem vermek, fidan yetiştirme sera ve bahçelerimizi genişleterek varlığını sürdürmek ve kalite düzeyini en üst noktalara taşımaktır.

Vizyonumuz


Çalışanlarına verdiği önemi,kurumsal kimliği ile güçlendirerek,sektörde örnek bir şirket olmak , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen Ceviz Fidanı Yetiştiricisi olma özelliğini korumaktır.

Değerlerimiz


 

► Topluma ve etik değerlerine saygı göstererek, dürüst ve güvenilir olmak,
► Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak,
► Satış ve satış sonrası hizmetlerimizi aksaksız yürütmek,
► Çalışan memnuniyetine önem vermek, çalışanlarının sürekli gelişimine olanak tanımak,
► Hedef odaklı çalışarak tüm faaliyetlerde rekabetçi politikalar uygulamak,
► Yetiştirdiğimiz fidanların ismine doğru yani çeşidine göre tasniflenmesi, dikim alanına sorunsuz ulaştırılması için tüm tedbirleri almak ve sürecin her adımını hassasiyetle takip etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren firmamız kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

► Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, taahhütlerimizi en iyi, en hızlı ve en ekonomik şartlarda gerçekleştirmek,

► Sürekli olarak sağlanan kalite imajı ve güvenilirliği ile ülkede ve dünyada lider bir kuruluş olmak,

Sekktörel gelişmeleri takip ederek çalışma şartlarımızı sürekli iyileştirmek,

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ 

Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği alanında faaliyet gösteren firmamız faaliyetlerini yerine getirirken ortaya çıkan çevre boyut ve etkilerini tespit ederek;  

► Bu etkilerin çevreye vereceği zararları ortadan kaldırarak veya en aza indirerek çevresel kirlenmenin önlenmesini sağlamak,

► Yürürlükte bulunan çevre ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,

► Müşterilerde, tedarikçilerde, çalışanlarda ve diğer ilgili taraflarda çevre bilincinin oluşturulmasını sağlamak,

► Tüm faaliyetlerde en etkin kullanım ile enerji ve diğer doğal kaynakların tüketimini en aza indirerek tasarruf sağlamak,

► Çevreye saygılı olmak ve gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi uygulamak ve sürekli iyileştirmek ana hedefimiz ve amacımızdır.

 

İŞCİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ  

Firmamız Ceviz Fidanı Yetiştiriciliği alanındaki faaliyetlerini en üst kalite seviyesinde yürütürken, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ana amaçları arasında değerlendirmektedir. Bu bağlamda aşağıdaki hususların teminini ve idamesini taahhüt ederiz. 

► Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerini ortadan kaldırmak yada en alt seviyeye indirerek kaza ve yaralanmaları önlemek,

► Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,

► Tüm çalışanların bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,

► Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak,

 

 

 

 

 • h.jpg
 • i.jpg
 • k.jpg
 • l.jpg
 • m.jpg
 • n.jpg
 • o.jpg
 • s.jpg
 • t.jpg
 • u.jpg
 • v.jpg
 • x.jpg
 • y.jpg
 • z.jpg

5'inci Yılında ürün alabilir, 10'uncu Yılında verim alabilirsiniz. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Doğru başlangıç, düzenli bakım ve takip ile emeğinizi iyi bir yatırıma dönüştürmek sizin elinizde. ACAR Fidancılık olarak bu yolda size tam destek veriyoruz. 30 yıllık tecrübemiz ve referanslarımız işimizin göstergesidir.

Chandler ceviz ceşidi, çok verimli bir çeşit,geç donların olduğu bölgelere tavsiye edilir. Geç uyanır donlardan etkilenmez. Meyve eti beyaz, iç verimi yüksektir. Nisan ayında yapraklar uyanmaya başlar ve 9. Ay sonlarında hasat yapılır. Doğru tozlayıcısı olan fernette ceviz çeşidi ile birlikte dikilmelidir. Getiri yüksek bir çeşittir.

Kuracağınız Ceviz bahçesinin önceden planlanması, etüd edilmesi önem arz etmektedir. Toprak analizi ve çevreye göre hangi çeşit Ceviz fidanının daha uygun olacağının belirlenmesi, geleceğe yapılan bu yatırımın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Düzenli bakımlar, ağaç gelişimini ve verimini artırır.

Kargom Nerede?

Fidan Nasıl Dikilir?

Neredeyiz?

ACAR Fidancılık
Sahil Yenice Köyü

Bandırma/BALIKESİR

Telefon:
 0.266.736 01 33
 0.535.475 16 36 

Fax:
 0.266.736 01 33

E-mail:
info@acarfidancilik.com.tr